Trackday Winter Vyškov 2022

marketa
Publikovala
Markéta K.
6. 3. 2022
winter vyskov 980x653

První akci roku 2022, kterou jsme pořádali, byl trackday Winter Vyškov. Akce byla zajímavá především tím, že jsme uskutečnili hned dva kurzy v jednom dni. Dopoledne jsme se věnovali účastníkům, kteří chtěli poznat, co fyzika a jejich auto dokáže. Cílem bylo, aby se účastníci po ukončení kurzu cítili za volantem svého auta sebejistěji a naučili se, jak se za různých podmínek na cestách chovat. Všichni účastníci dopoledního kurzy prošli nácvikem brždění za rozdílných podmínekvyzkoušeli si rozjezdy s a bez kontroly trakce a na závěr si vyzkoušeli slalom a manévry.

Odpolední kurz se věnoval sportovní jízdě a základům smyku. Cílem kurzu bylo, aby si účastníci vyzkoušeli limity svého auta a zažili adrenalin za bezpečných podmínek na uzavřené ploše.

Tato akce byla zajímavá také tím, že poprvé bylo možné si užít zážitkovou jízdu v Toyotě Supře GR, o kterou byl nevídaný zájem.

Věříme, že všichni účastníci si akci užili stejně tak moc jako my a že jsou silnice zase o něco bezpečnější.

Chcete se také posunout v řízení svého auta? V drzvolantu nabízíme mimo pravidelných akcí také analýzu jízdních návyků a individuální koučink řidiče.

Pro více informací sledujte naše webové stránky a sociální sítě, kde vás pravidelně informuje o připravovaných akcí. V případě dotazů nám také můžete zavolat na +420 731 490 266 nebo napsat na email drzvolant@gmail.com.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram