Trackday Winter Vyškov 2022

První akci roku 2022, kterou jsme pořádali, byl trackday Winter Vyškov. Akce byla zajímavá především tím, že jsme uskutečnili hned dva kurzy v jednom dni. Dopoledne jsme se věnovali účastníkům, kteří chtěli poznat, co fyzika a jejich auto dokáže. Cílem bylo, aby se účastníci po ukončení kurzu cítili za volantem svého auta sebejistěji a naučili se, jak se za různých podmínek na cestách chovat. Všichni účastníci dopoledního kurzy prošli nácvikem brždění za rozdílných podmínekvyzkoušeli si rozjezdy s a bez kontroly trakce a na závěr si vyzkoušeli slalom a manévry.

Odpolední kurz se věnoval sportovní jízdě a základům smyku. Cílem kurzu bylo, aby si účastníci vyzkoušeli limity svého auta a zažili adrenalin za bezpečných podmínek na uzavřené ploše.

Tato akce byla zajímavá také tím, že poprvé bylo možné si užít zážitkovou jízdu v Toyotě Supře GR, o kterou byl nevídaný zájem.

Věříme, že všichni účastníci si akci užili stejně tak moc jako my a že jsou silnice zase o něco bezpečnější.

Chcete se také posunout v řízení svého auta? V drzvolantu nabízíme mimo pravidelných akcí také analýzu jízdních návyků a individuální koučink řidiče.

Pro více informací sledujte naše webové stránky a sociální sítě, kde vás pravidelně informuje o připravovaných akcí. V případě dotazů nám také můžete zavolat na +420 731 490 266 nebo napsat na email drzvolant@gmail.com.

arrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram