Analýza jízdních návyků

… pořádná zpětná vazba s tvrdými daty

Popis služby

Analýza jízdních návyků

.

Samostatná služba, jejíž výsledkem je zpracovaný dokument pro klienta, zpětné vazby jeho jízdních návyků. Celý proces začíná zasláním dotazníku klientovi, abychom pochopili jaké má klient zkušenosti, očekávání, jak on sám vnímá svoje řízení a další otázky, které nám pomohou klienta poznat a pochopit co chce a co je jeho motivací. Po prostudování dokumentu následuje domluva termínu jízdy. Jedná se o cca 2 hodinovou projížďku po běžných cestách, kde se instruktor dívá a dělá si poznámky k jízdě, případně tomu co viděl a jaké otázky na klienta bude mít. Celá jízda probíhá v běžném provozu a bezpečném tempu, není zde třeba zbytečně ohrožovat provoz agresivní jízdou mimo pravidla silničního provozu.

CENÍK

5.000 Kč vč. DPH

K jízdě je možnost pronájmu našich aut za příplatek. Aktuálně možné se závodní Mazdou MX5, BMW 130i na dotaz.

.

Pro koho?

Možná právě pro tebe

.

.

Služba je vhodná jak pro zkušenější řidiče, kteří si chtějí ověřit správné návyky, tak i řidiče, kteří sice mají řidičský průkaz, ale chtějí se v řízení dále rozvíjet. Pro jízdu se hodí, jakékoli auto, které splňuje pravidla silničního provozu. Není tedy nutné mít sportovní auto. Pokud přece jen sportovní auto máte, bude nám zpětná vazba jízdních návyků sloužit k pozdějšímu koučinku sportovní jízdy a další spolupráci.
Dokument, který dostanete v elektronické i papírové formě, obsahuje zmíněný dotazník klienta, pro pozdější porovnání očekávání a posunu. Dále body a poznámky, jaké správné návyky řidič má a kde má své silné stránky. Následuje prostor pro zlepšení, tedy co by řidič mohl dělat lépe, nebo jaké návyky doporučujeme změnit, ať už se jedná o bezpečnost, nebo snadnější manipulaci s autem. Nakonec otázky, které z jízdy vzniknou. Co a proč klient dělal, jaký to mělo důvod a jak řidič jízdu vnímal. Další sekce je doporučení jak se v řízení dále rozvíjet včetně návrhu další spolupráce s drzvolant.
Tato analýza je prezentována klientovi jako zpětná vazba online, nebo na osobním setkání, vše je řádně vysvětleno a jsou zodpovězeny klientovi dotazy a vysvětleny základní jízdní techniky. Po této zpětné vazbě se klient rozhodne, zda s námi bude dále spolupracovat a rozvíjet tak své řidičské schopnosti, nebo půjde svou vlastní cestou zdokonalování řidičského umu.

CENÍK

5.000 Kč vč. DPH

K jízdě je možnost pronájmu našich aut za příplatek. Aktuálně možné se závodní Mazdou MX5, BMW 130i na dotaz.

Objednávkový formulář

Ozveme se ti nejpozději následující pracovní den

.

Služba

12 + 7 =

Jak to jezdí druhým?

Perfektně vydařená akce. Zlepšil jsem se v řízení svého BMW nejen s ohledem na bezpečnost. Petr je skvělý instruktor!!

Jiří H.

BMW M1, Winter Vyškov, 19. 2. 2022

Super kluci, super akce, těším se zase příště. Byla to mega nálož adrenalinu nejen pro mě.

Hynek M.

Subaru Imprezza WRX, Winter Vyškov, 19. 2. 2022

Petr a zbytek osazenstva moc dobře ví, co dělá. Naučí tě driftovat a zároveň jezdit bezpečně.

Honza L.

BMW M850i, Winter Vyškov, 19. 2. 2022

Blog

Winter Vyškov 2023

Winter Vyškov 2023

První událostí letošního roku, bylo navázání na velmi úspěšnou akci z minulého roku Winter Vyškov, kde měli účastníci možnost posunout své řidičské schopnosti dál. Tentokrát byla akce zaměřená na sportovní jízdu a driftování. Plochu jsme měli rozdělenou na 2 sekce....

číst více
Nové závodní auto na rok 2023    

Nové závodní auto na rok 2023    

V rámci spolupráce s f.x.c.g. jsme byli pozváni na otevření prvního trading floor v ČR. Na tuto společenskou událost plnou skvělých lidí, jsme byli přizváni nejen k jízdám a soutěži na závodních simulátorech, ale také k překvapení večera v podobě odhalení nového...

číst více