Víme, jak držet volant

Jsme borci, kteří milují auta a zábavu. A nejlíp oboje dohromady!

Zapomeň na namistrované frajírky, kteří si myslí, že sežrali všechnu moudrost světa. My už jsme sice odjezdili pěkných pár desítek tisíc kilometrů na okruhu i na silnici, ale to neznamená, že si budeme hrát na mistry světa. Protože to nejsme.

O autech a řízení toho ale víme víc než většina lidí. A proto se o to s tebou podělíme. Ukážeme ti, co ti v autoškole neřekli, naučíme tě stylově prosvištět zatáčkou na sněhu i na asfaltu a na okruhu si vyzkoušíme i závodní triky.

To všechno tak dlouho, dokud to nezvládneš. A dokud tě to bude bavit. I kdyby to trvalo třeba měsíc – protože žádný učený z nebe nespadl. I my jsme si museli všechno poctivě odjezdit. A dobře si to pamatujeme!

Petr Cigánek

K autům mě přivedl táta, se kterým jsem jako malý chodil na autokros a rallye a zíral na ty hrdiny za volantem. Jakmile to šlo, koupil jsem si i já vlastní auto a poznával s ním svobodu a volnost. A protože mi byla auta souzená, založil jsem projekt DRŽVOLANT, kde se potkávám se stejnými nadšenci, jako jsem já.
erik cais

Erik Cais

Auta mi byla souzená. Můj táta totiž patřil mezi nejlepší české jezdce rallye, a tak jsem se okolo nich točil od malička. Nejdřív jsem závodil na horských kolech, ale když mi bylo 18 let, vyměnil jsem řídítka za volant a začal jezdit rallye. Aktuálně jezdím ve WRC2. A když mám čas, pomáhám s řízením i ostatním – v projektu DRŽVOLANT.
jiri necas

Jiří Nečas

Moje první vzpomínky na volant jdou až do roku 1993, kdy jsem seděl v červené rodinné Dacii a ve své fantazii jezdil nejúžasnější rallye na světě. Do aut jsem se tak zamiloval, že jsem v roce 2011 založil firmu UMYEM, kde pečuju o supersporty. Díky tomu i díky projektu DRŽVOLANT teď žiju svůj sen.
jiri schovanec

Jiří Schovanec

Neznám lepší pocit než dokonale poznat svůj stroj, vytáhnout z něj maximum a ukázat záda soupeřům, kteří mají silnější auto. Nebo je aspoň pořádně potrápit. Začínal jsem přitom na simulátorech, odkud jsem přesedlal na mašinu. Teď na ní učím jezdit i ostatní. Pomůžu ti ale i v autě nebo u simulátoru.
petr reigl

Pavel Reigl

Už v 8 letech jsem se poprvé posadil do motokáry – a nemělo to chybu! Hned jsem tomu propadl a začal závodit. S rozmachem simulátorů jsem sice zamířil do virtuálního světa, ale brzo jsem dostal možnost testovat reálná sportovní auta a závodit v nich. A teď svoje zkušenosti předávám dál.
petr bliznak

Pavel Bližňák

Víš, se kterým autem jsem se zamiloval do řízení? S Formanem. Pořídil jsem si ho, když jsem udělal papíry, vyrazil s ním do Skotska a užíval si svobodu, kterou mi dal. Postupně jsem ale objevoval i další káry, zkoumal jejich limity a zlepšoval svoje schopnosti. A teď se o ně v projektu DRŽVOLANT podělím i s tebou.
vit brezansky

Vít Brezanský

Auta mě fascinovala už od malička. I proto, že nedělní odpoledne u nás doma patřila formulím a MotoGP. Sám jsem sice první zkušenosti nabral u simulátorů, ale brzo jsem se přesvědčil, že je můžu využít i v praxi. A že se mi za opravdovým volantem fakt hodí. Stačí jen mít chuť na sobě pracovat.

Tvoje jízda právě startuje!

Začni naši jízdu v onlinu. Až pod nos ti naservírujeme tipy a vychytávky, které ti v autoškole neřeknou. A se kterýma se budeš za volantem cítit jako král!
Chci vaše kurzy
“ Zapomeň na namachrované floutky. Jsme obyčejní kluci, kteří milují auta a zábavu. A víme, jak to spojit.“
95
+
uspořádaných akcí a kurzů
480
spokojených klientů
14
členů má tým DRŽVOLANT
29000
+
najetých kilometrů s klienty
1:
38
,8
čas našeho nejrychlejšího kola v Mostě
3040
koní mají všechna naše auta

Nastartuj a vylaď si naše kurzy podle sebe

Neboj se, že na tebe hned vybalíme ty nejsložitější triky nebo že tě budeme zbytečně otravovat úplnými základy. U nás ti žádné nudné a unifikované přednášky nehrozí. Zařídíme se totiž podle tebe! A pustíme se do toho, na čem fakt chceš pracovat.
Online kurzy

Detaily, které dostanou i profíky

Myslíš, že už umíš všechno? Ukážeme ti, že se pleteš! Máme pro tebe spoustu špeků a vychytávek, na které jen tak někde nenarazíš. A klidně se vsadíme, že ti život za volantem dost usnadní.
Zajímají mě online kurzy
Živé kurzy

S námi pokoříš drifting i okruhy

Užij si pořádnou jízdu na simulátoru, při které spolu odladíme menší i větší chyby, a pak si všechno otestuj naostro přímo na okruhu. Nebo se nauč driftovat jako king na sněhu i na asfaltu. Ukážeme ti, jak na to!
Zajímají mě živé kurzy
Eventy

Užij si akce, které voní benzínem

Jezdi, bav se a užívej si – na okruhu, v horských serpentinách i při driftování na sněhu. Na našich akcích a road tripech se v žádném případě nudit nebudeš!
Zajímají mě vaše akce

Bav se, jezdi a zmákni triky, které ovládají i profi závodníci. Pomůžeme ti!

arrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram