Přibice Shitbox Fun drive

Jedinečný zážitek plný adrenalinu, zábavy a bláta. Zasedni s námi do auta, které na silnici už dávno nemá co dělat a hoď starosti každodenního života za hlavu. Užij si maximální dávku pořádné klukovské radosti a přijeď si zajezdit i zazávodit do extrémních podmínek s rally jezdcem Erikem Caisem a super partou lidí.

Základní informace

Aktuální stav:
Obsazeno
Termín: 27. 4. 2024
Místo: Přibice
Cena: od 7 500 Kč bez DPH
Chci se zúčastnit

Highlights

Spousta zábavy a adrenalinu
Extrémní podmínky aut i terénu
Instruktoři Erik Cais a Petr Cigánek

Kdo v tom jede s náma

logo fxcg
Partner akce

Základní informace

 • Termín: 27. 4. 2024 (cca 14 dní předem potvrdíme jestli nebude trať promočená)
 • Počet aut: 8–10
 • Cena: 7 500 Kč + DPH (v jednom autě se střídají 2 účastníci)
 • Pokud se s nikým nechceš střídat, můžeš si připlatit 5000 Kč a být na auto sám
 • V ceně: pronájem trati, auto na celý den, benzín, opotřebení vozu, občerstvení (grilovačka a nealko), fotografie a video z akce, fun závod na čas, mechanik (v případě poruchy nebo závady)
 • S sebou: pohodlné oblečení na ušpinění (oblečení na ven, montérky), závodní helma s plexi (klidně z motorky) a brýle, rukavice na řízení nebo pracovní
 • Časový úsek: 9.00–12.00 + 13.00–16.00 (celkově 6 hodin ježdění, tzn. pokud se střídají 2 účastníci, cca 3 hod. ježdění na jednoho)
 • NEJEDNÁ se o demoliční derby, ale počítá se, že se auta nešetří (nebourat naschvál do ostatních). Pokud se něco rozbije samovolně bude to opraveno od mechanika na místě nebo dostane účastník náhradní auto.
 • Maximální počet účastníků je 12
 • Možnost jezdit na elektrických terénních motorkách
35 autokros 10 23 35

Představení

Akce Shitbox fun drive nabízí účastníkům jedinečný zážitek v podobě ježdění starými a rozbitými auty. Akce je primárně určena lidem, kteří se chtějí pobavit a zahodit každodenní starosti za hlavu. Nevadí jim, že se ušpiní, a že budou celý den jezdit a blbnout na blátivém terénu. Celou akcí vás provede kromě Peti Cigánka i rally jezdec Erik Cais. Erik je po většinu času zvyklý jezdit vymazlenými auty za miliony, takže kde jinde si s ním zajezdit rozbitou Felicií než tady?
Tato akce je plná kontrastů a proto nám tento termín ozvláštní Jakub Kania (@jackob_fx) s jeho novým Lamborghini Huracan, které se rozhodl předělat do terénních podmínek a vyzkoušet ho rovnou na trati v Přibicích.
Akce bude rozdělena na dopolední a odpolední úsek. Celý den se bude grilovat výborné maso a sýry, připravené bude i nealko a káva. Samozřejmě nebude chybět ani foto a video report z akce, ať máme u čeho vzpomínat.

Chci se zúčastnit

Přihlas se na akci

Objednávka
Jak to funguje

Akce je plně obsazena

 1. Vyplň objednávku Dej nám vědět, co tě láká a na čem s námi chceš nejvíc máknout.
 2. Řekni nám, co čekáš Brnkneme ti, zjistíme potřebný detaily a odpovíme na tvoje otázky.
 3. Domluvíme se Doladíme detaily, najdeme termín, a pošleme fakturu + potvrzení rezervace.
 4. Jezdíme Potkáme se a pustíme se do práce (a hlavně zábavy)! Tak, jak jsme se domluvili.

Kdo bude jezdit s tebou

Taky se rád učíš od lidí, kteří svému řemeslu fakt rozuměj? U nás se na to můžeš spolehnout! Mrkni, kdo tě celou akcí provede:

Petr Cigánek

Zakladatel projektu Drž volant, mistr driftu a milovník aut a řízení.
about erik

Erik Cais

Rallye jezdec, který závodí ve třídě WRC2 a patří k největším světovým talentům.
A další členové našeho týmu.

Na co se můžeš těšit

arrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram