Jak driftují jezdci WRC2? Vyzkoušeli jsme si to na Snowdrift Lungau 2024

Adrenalin za volantem, za řídítky i na lyžích. Tipy od profíků. A hlavně neskutečná zábava a relax. Přesně to si užila víc než padesátka účastníků, kteří s námi v lednu vyrazili na Snowdrift Lungau 2024. A zajezdili si i s jedním z nejtalentovanějších rallye jezdců současnosti.

marketa
Publikovala
Markéta K.
4. 3. 2024
dsc 0260

Adrenalin za volantem i na skútru

Náš druhý výjezd do rakouského Lungau byl našlapaný zábavou i poučením. A to už od prvního dne na místě, kdy jsme si užili špičkovou jízdu a driftování na okruhu v Lungau.

K dispozici jsme přitom měli 2km ledovou dráhu, dva okruhy na trénink driftu i prostornou volnou plochu. A tak jsme si mohli zařádit na maximum!

Další den jsme k tomu přidali taky parádní lyžovačku nebo jízdu na sněžných skútrech. A nakonec jsme znovu sedli do aut a ještě jednou si procvičili driftování a jízdu na sněhu.

Zkrátka adrenalin, jak má být!

Tipy od závodníka WRC2

Jasně, zábava je super, ale přece jenom by to bylo trochu málo. A tak jsme ji spojili i s pořádným tréninkem, koučinkem a učením.

Postaral se o něj hlavně Peťa Cigánek. Za volant si s náma ale sedl taky Erik Cais – profesionální český rallye jezdec, který byl druhý na Rallye Monte Carlo ve WRC2!

S každým, kdo měl zájem, se navíc ochotně podělil o svoje rady, tipy a zkušenosti.

Čtyřhvězdičkový wellness

Samozřejmě nechyběl ani špičkový relax – jak taky jinak, když jsme měli k dispozici čtyřhvězdičkový hotel. A tak jsme každý večer poctivě nabírali nové síly v krásném wellness i při posezení v hotelové restauraci.

Navíc jsme si všechno zpestřili návštěvou Porsche muzea, ve kterém jsme mohli obdivovat ty největší skvosty, které kdy z továrny ve Stuttgartu vyjely.

Naše highlighty

A co bylo na Snowdrift Lungau 2024 nejlepší? Všichni, kteří s náma vyrazili, se shodují na tom, že to byla hlavně:

  • super atmosféra a noví parťáci,
  • spousta zábavy a adrenalinu,
  • jízda s Erikem Caisem a jeho tipy z praxe,
  • nádherné prostředí Lungau
  • a pohodlí čtyřhvězdičkového hotelu a relax ve wellness.

Tak za rok zase!

Fotogalerie

arrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram