Romania Trip 2022 – akce, na kterou se nezapomíná    

marketa
Publikovala
Markéta K.
6. 10. 2022
rumunsko 2022 289 980x653

Ve spolupráci s Umyem jsme ve dnech 22. 9. – 25. 9. 2022 absolvovali nezapomenutelný trip po Rumunsku. Užili jsme si poznávání nových lidí, země i nejkrásnější silnice světa. Během těchto dní jsme zažili nečekané situace, sníh a skvělou zábavu za volantem i mimo něj. 

“Moc se nám líbí auta, ale milujeme hlavně jejich řízení”. V tomto duchu se nesl i celý náš Romania trip. Vše začalo za krásného počasí a tak nám cesta dlouhá 890 km uběhla jako voda. Třešničkou na dortu byl hraniční přechod mezi Maďarskem a Rumunskem, kde nás nejdříve zpovídali a kontrolovali doklady aut i naše, abychom následně zjistili, že se chtějí jen pobavit a ukázat pořádný start. 

První část tripu nás zavedla na jednu z nejznámějších cest Transfagarashan, kde nás na vrcholku hory překvapilo husté sněžení a závěje sněhu. Nenechali jsme se ale odradit a nakonec jsme si užili pohled na panoramata přikrytá prvním sněhem. 

Druhá část tripu nebyla ničím jiným, než řidičskou nirvánou. Transalpina byla s 866 zatáčkami naprostým rájem pro všechny. Profil silnice se měnil stejně jako okolní scenérie a člověk jen nevěřícně kroutil hlavou, jak je tohle možné a proč sem už nejel dávno. Transalpina byla jednoznačně nejlepší a nejkrásnější řidičský zážitek v našich životech

Na závěr bychom chtěli poděkovat za krásné fotky od Umyem. Za skvělou atmosféru a partu po celou dobu tripu děkujeme také všem účastníkům, bez kterých by tato akce nebyla ničím. Děkujeme také za perfektní přístup a důvěru v nás. 

Už teď z reakcí účastníků a nás samotných víme, že hned na jaře vyjedeme znovu. Budeš u toho s námi? Sleduj naše sociální sítě a webové stránky, kde tě o všech plánovaných akcích včas informujeme.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram