Trénink, který tě dovede z onlinu až na okruh

Myslíš, že řízení zlepšíš jen za volantem? Jasně, bez toho to nejde. Jenže nejdřív potřebuješ základy, díky kterým víš, co dělat. A přesně ty ti dáme v našem bezplatným online kurzu!

Cesta na nový řidičský level začíná. Za 3, 2, 1…

Jo, víme, že praxí se vždycky naučíš nejvíc. Nejdřív ale potřebuješ vědět, co se vlastně máš učit. A jak na to, aby ses fakt zlepšil.

V našem online kurzu ti to řekneme. A předvedeme ti, jak zvládat smyky, driftovat nebo jak zazářit na okruhu.

Jednoduše se zaregistruj a dostaneš první nálož našich tipů – ZDARMA!

Všechno ti ukážeme v praxi

I když se potkáme jenom online, neznamená to, že se unudíš k smrti nad spoustou teorie. Všechno ti totiž nejenom vysvětlíme, ale hlavně ukážeme přímo v praxi.
racing helmet.g03.2k

Zvládneme smyky a drift

Chceš se naučit driftovat jako king? Fajn, ukážeme ti, jak na to. Dozvíš se, proč vypnout asistenty řízení, a řekneme ti, jaký typy driftu můžeš vyzkoušet i jak je zvládnout.
racing flag.h03.2k

Připravíme tě na okruh

Okruh neznamená jenom hon za nejlepším časem. Když se chceš zlepšit, musíš toho zvládnout mnohem víc. Jen tak můžeš i se slabým autem porážet silnější káry!

Odstartuj s námi

Chceš se zlepšit? Žádný problém – zadej svůj e-mail a pošleme ti bezplatnou nálož videí, který ti ukážou, jak zvládat driftování nebo na čem máknout na okruhu, abys strčil ostatní řidiče do kapsy. Tak pojď do toho!
arrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram