První událostí letošního roku, bylo navázání na velmi úspěšnou akci z minulého roku Winter Vyškov, kde měli účastníci možnost posunout své řidičské schopnosti dál. Tentokrát byla akce zaměřená na sportovní jízdu a driftování.

Plochu jsme měli rozdělenou na 2 sekce. První byl vyhrazený prostor s kužely, kde se učily donuty, základy driftování a řízeného smyku, přehoz smyku do osmičky a dokonce si účastníci vyzkoušeli rozdíl mezi klasickým betonovým povrchem a driftováním na kluzné ploše.

Druhá sekce byla postavený okruh, kde účastníci v reálné jízdě trénovali, to co se naučili. Po celý den byl k dispozici kouč jízdy pro pomoc s technikami volantu, radami jak s autem zacházet a řešit přetáčivý smyk.

Celý den opanovalo krásné slunečné počasí, skvělá parta účastníků a nádherné vozy značek: Ferrari, Porsche, BMW, Lamborghini, Lexus, Audi, a další. Nejlepší představu o tom jak akce probíhala a na co se můžete těšit příště, je video od Petra Hirky.

Chceš se také posunout v řízení svého auta? V Drž volantu nabízíme mimo pravidelných akcí také individuální koučink řidiče.

Pro více informací sledujte naše webové stránky a sociální sítě, kde vás pravidelně informuje o připravovaných akcí. V případě dotazů nám také můžeš zavolat na +420 731 490 266 nebo napsat na email info@drzvolant.cz.