Koučink & instruktáž

… zpětná vazba řízení, bezpečnost a individuální koučink

Zpětná vazba řízení
&
základy bezpečné jízdy

.

Na kurzu dostaneš zpětnou vazbu k řízení + základy bezpečné jízdy. Jedná se o 3-hodinový kurz. 1. hodinu pojedeme ve tvém autě, po které bude následovat 2-hodinové vyhodnocení s nárhy techniky řízení a praktickým nácvikem.

CENÍK

180 min. lekce za 6.000 Kč vč DPH

V případě individuálního plánu řidiče a dlouhodobé spolupráce je možnost zakoupení balíčku jízd se zvýhodněním. K lekcím je možnost pronájmu našich aut za příplatek.

.

Individuální koučink

.

.

Individuální kurzy jsou na míru tvojim potřebám. Potřebuješ se zlepšit v řízení, naučit se driftovat, jezdit na sněhu, ledu nebo jen bezpečně odvézt děti do škol / ky? S Drž volant zvládneš vše!

CENÍK

Individuálních 60 minut lekce za 1.800 Kč vč DPH

V případě individuálního plánu řidiče a dlouhodobé spolupráce je možnost zakoupení balíčku jízd se zvýhodněním. K lekcím je možnost pronájmu našich aut za příplatek.

Pro koho?

Možná právě pro tebe

.

Služba je určena pro všechny, kteří chtějí posunout své řidičské schopnosti. Je vždy šitá na míru klientovi a jeho individuálním požadavkům. Pokud tedy klient nemá sebedůvěru ve městě, pracujeme a jezdíme v městském provozu. Pokud má klient zájem o základy sportovní jízdy, plánujeme akce na uzavřených plochách.
Tady s klientem řešíme konkrétní zaměření na nápravu řidičských návyků a doplnění know how řízení jako jsou: posed, technika volantu, řízení, řazení, chytrého pohledu, efektivní jízdy a jiné. Jízdy jsou ze začátku obecné na úpravu jízdních návyků a později se promítají klientovi požadavky př. sportovní jízda, bezpečná jízda, zvýšení důvěry, parkování, jízda za zhoršených podmínek, manévry, drift, které probíhají na uzavřené ploše jako jsou: letiště, okruh, polygon, závodní simulátor, nebo motokárová trať.

CENÍK

120 min. lekce za 3 600 Kč vč. DPH

V případě individuálního plánu řidiče a dlouhodobé spolupráce je možnost zakoupení balíčku jízd se zvýhodněním. K lekcím je možnost pronájmu našich aut za příplatek. Aktuálně možné se závodní Mazdou MX5, BMW 130.

.

Objednávkový formulář

Ozveme se ti nejpozději následující pracovní den

.

Služba

9 + 8 =

Jak to jezdí druhým?

Perfektně vydařená akce. Zlepšil jsem se v řízení svého BMW nejen s ohledem na bezpečnost. Petr je skvělý instruktor!!

Jiří H.

BMW M1, Winter Vyškov, 19. 2. 2022

Super kluci, super akce, těším se zase příště. Byla to mega nálož adrenalinu nejen pro mě.

Hynek M.

Subaru Imprezza WRX, Winter Vyškov, 19. 2. 2022

Petr a zbytek osazenstva moc dobře ví, co dělá. Naučí tě driftovat a zároveň jezdit bezpečně.

Honza L.

BMW M850i, Winter Vyškov, 19. 2. 2022

Blog

Winter Vyškov 2023

Winter Vyškov 2023

První událostí letošního roku, bylo navázání na velmi úspěšnou akci z minulého roku Winter Vyškov, kde měli účastníci možnost posunout své řidičské schopnosti dál. Tentokrát byla akce zaměřená na sportovní jízdu a driftování. Plochu jsme měli rozdělenou na 2 sekce....

číst více
Nové závodní auto na rok 2023    

Nové závodní auto na rok 2023    

V rámci spolupráce s f.x.c.g. jsme byli pozváni na otevření prvního trading floor v ČR. Na tuto společenskou událost plnou skvělých lidí, jsme byli přizváni nejen k jízdám a soutěži na závodních simulátorech, ale také k překvapení večera v podobě odhalení nového...

číst více