Koučink & instruktáž

… zpětná vazba řízení, bezpečnost a individuální koučink

Zpětná vazba řízení
&
základy bezpečné jízdy

.

Na kurzu dostaneš zpětnou vazbu k řízení + základy bezpečné jízdy. Jedná se o 3-hodinový kurz. 1. hodinu pojedeme ve tvém autě, po které bude následovat 2-hodinové vyhodnocení s nárhy techniky řízení a praktickým nácvikem.

CENÍK

180 min. lekce za 6.000 Kč vč DPH

V případě individuálního plánu řidiče a dlouhodobé spolupráce je možnost zakoupení balíčku jízd se zvýhodněním. K lekcím je možnost pronájmu našich aut za příplatek.

.

Individuální koučink

.

.

Individuální kurzy jsou na míru tvojim potřebám. Potřebuješ se zlepšit v řízení, naučit se driftovat, jezdit na sněhu, ledu nebo jen bezpečně odvézt děti do škol / ky? S Drž volant zvládneš vše!

CENÍK

Individuálních 60 minut lekce za 1.800 Kč vč DPH

V případě individuálního plánu řidiče a dlouhodobé spolupráce je možnost zakoupení balíčku jízd se zvýhodněním. K lekcím je možnost pronájmu našich aut za příplatek.

Pro koho?

Možná právě pro tebe

.

Služba je určena pro všechny, kteří chtějí posunout své řidičské schopnosti. Je vždy šitá na míru klientovi a jeho individuálním požadavkům. Pokud tedy klient nemá sebedůvěru ve městě, pracujeme a jezdíme v městském provozu. Pokud má klient zájem o základy sportovní jízdy, plánujeme akce na uzavřených plochách.
Tady s klientem řešíme konkrétní zaměření na nápravu řidičských návyků a doplnění know how řízení jako jsou: posed, technika volantu, řízení, řazení, chytrého pohledu, efektivní jízdy a jiné. Jízdy jsou ze začátku obecné na úpravu jízdních návyků a později se promítají klientovi požadavky př. sportovní jízda, bezpečná jízda, zvýšení důvěry, parkování, jízda za zhoršených podmínek, manévry, drift, které probíhají na uzavřené ploše jako jsou: letiště, okruh, polygon, závodní simulátor, nebo motokárová trať.

.

Objednávkový formulář

Ozveme se ti nejpozději následující pracovní den

.

Služba

14 + 12 =

Jak to jezdí druhým?

Perfektně vydařená akce. Zlepšil jsem se v řízení svého BMW nejen s ohledem na bezpečnost. Petr je skvělý instruktor!!

Jiří H.

BMW M1, Winter Vyškov, 19. 2. 2022

Super kluci, super akce, těším se zase příště. Byla to mega nálož adrenalinu nejen pro mě.

Hynek M.

Subaru Imprezza WRX, Winter Vyškov, 19. 2. 2022

Petr a zbytek osazenstva moc dobře ví, co dělá. Naučí tě driftovat a zároveň jezdit bezpečně.

Honza L.

BMW M850i, Winter Vyškov, 19. 2. 2022

Blog

Nordschleife experience

Nordschleife experience

První květnový týden jsme si plnili své autíčkářské sny. Návštěva a jízda na jednom z nejznámějších okruhů na světě Nordschleife. To musí zažít každý opravdový petrolhead. Cesta, která trvala z Brna zhruba 9 hodin ve skupince utekla jako voda. Ubytovali jsme se v...

číst více
Okruh Nürburgring

Okruh Nürburgring

Nürburgring je slavný okruh v Německu, který je známý svými náročnými a technicky náročnými zatáčkami. Zde jsou některé základní charakteristiky okruhu Nürburgring:  Délka trati: Okruh Nürburgring má celkovou délku 20,8 km, což z něj činí jeden z nejdelších a...

číst více
Testování Porsche 911 GT3 CUP na okruhu v Mostě

Testování Porsche 911 GT3 CUP na okruhu v Mostě

V polovině března na okruhu v Mostě proběhlo testování nového závodního auta Porsche 911 GT3 CUP pro rok 2023 a tým držvolant fxcg. První letošní trackday byl pod taktovkou bmracing. Teploty byli zatím jen lehce nad nulou, ale sluníčko svítilo krásně skoro celý den. O...

číst více